Červen 2013

Gallery Update #47

30. června 2013 v 21:51 | Posted By : Kelsi |  Candids 2013
Od koncertu se přesunujeme ke candids! :) První candids jsou s Harrym z 28.června,kdy byl spatřen v Wantagh. Ty fotografie jsou parádní pouze v tom , že je Harry bez trika♥♥, jelikož kvalita je opravdu velmi špatná :( Každopádně mě třetí fotka hodně pobavila, Harry létá :D :D Následující cadids jsou s Liamem a Niallem, kteří byli vyfoceni během cvičení v New Yorku.
adp3Vj6XabwHemKaabr0n75MabplYwY6
Gallery Links:
Candids > Harry in Wantagh (28.6.13)
image hostimage hostimage hostimage host
Gallery Links:


Take Me Home Tour in Philadelphia-25.6.13

30. června 2013 v 21:29 | Posted By : Kelsi |  Tour 2013
Tak jsem konečně našla fotografie z koncertu ve Philadelphii, který byl dokonalý! :D Kluci dostali opravdu skvělý dárek v podobě podprsenky :D Liam vypadá v kšiltovce neskutečně sexy a zabil mě Zayn svým ksichtíkem na jedné z fotek :D ♥♥Co ten Niall při Harlem Shake předváděl bylo neuvěřitelný :D♥ Jinak s Deni uvažujeme , že si také založíme vlastní galerii, jelikož v poslední době čerpáme z Tumblr více jak ze zahraničních stránek ;)
image hostimage hostimage hostimage host
Gallery Links:


One Direction backstage in New York

30. června 2013 v 21:05 | Posted By : Kelsi |  Videos
Hezký večer!:) Mám tu jedno krátké video z 29.června, které bylo natočeno v zákulisí , když kluci byli v New Yorku, ten Louis na konci videa mě dostal :D :D

1D: Office Depot Anti Bullying PSA

30. června 2013 v 12:09 | Posted By : Kelsi |  Other photos
Včera Deni přidala video ,když se kluci zapojili do organizace Office Depot, která bojuje proti šikaně. Kluci navrhli několik prodůktů, které , když zakoupíte, pomůžete obětem šikany. Kluci navrhli například pera, poznámkové bloky, náramky,lak na nehty a mnohem více :) Škoda, že není možnost si něco zakoupit i u nás, nejen, že bych si udělala radost, ale zároveň bych udělala něco hezkého :)
image hostimage hostimage host

The boys behind the scenes at the Glamour shoot

29. června 2013 v 23:54 | Posted By : Deni |  Miscellaneous
Mám tu dvě krásné fotografie , které vznilky během focení pro magazin Glamour. Tento shoot kluci nafotili společně s modelkou Rosie Huntington-Whiteley :)
image hostimage host

One Direction & Office Depot Anti-Bullying PSA

29. června 2013 v 19:12 | Posted By : Deni |  Videos
Kluci se zapojili do organizace Office Depot, která bojuje proti šikaně. Kluci dokonce navrhli své vlastní produkty, což zahrnuje spirálové sešity, pera, poznámkové bloky, upomínky, obtisk soupravy, náramky a lak na nehty (každá brava laku znamená něco jiného). Je od kluků tak hezké :)♥ To video je dokonalé, ten Louisův úsměv, miluji,miluji!!!♥♥

Harry out with James Corden & family in New York City-Videos

29. června 2013 v 18:55 | Posted By : Kelsi |  Videos
Nemůžu nikde najít fotografie z koncertu ve Philadelphii :( Takže teď tu přidám několik videí a opět s Harrym. Tyto videa vznikla 27.května, kdy byl Harry viděn v New Yorku společně s Jamesem Cordenem a jeho rodinou. Ty jeho tenisky doslova září :D

Animations 1.7

29. června 2013 v 18:36 | Posted By : Deni |  Animations
Zdravím! Po "delší" době tu pro Vás mám takovou menší várku animací ;) Doufám, že udělám jajavy opět radost ;D Snad každý den na Tumblru slintán nad různýma animacema :) Naprosto jsem se zamilovala do poslední animace! :) Louis je tak roztomilý♥.

Harry Styles helps a girl who falls, swarmed by Directioners

29. června 2013 v 18:14 | Posted By : Kelsi |  Videos
Jedno video s Harrym, když odcházel ze svého hotelu v New Yorku, kde čekal velký dav fanoušků. Ochranka měla opět co dělat,aby se Harry vůbec z davu dostal. Harry je hrozné zlatíčko, jak se fotí, podepisuje zatímco se ho některé fanynky snaží ušlapat.

Gallery Update #46

29. června 2013 v 11:40 | Posted By : Deni |  Candids 2013
Já jsem vždy tak nadšená, když se ukáží candids zrovna Louise a Liama :) První fotky jsou z 27.června, kdy Louis a Liam byli viděni v NY, podle první fotky s fanynkou si typuji odhadnout, že si kluci zašli do Starbucks a pak do nějakého obchodu. Oběma to hrozně slušelo♥♥ Poslední candids jsou s Harrym ,kterého doslova zasypal dav fanoušků, když odcházela z hotelu v New York.
image hostimage hostimage hostimage host
Gallery Links:
image hostimage hostimage hostimage host
Gallery Links:

Gallery Update #45

29. června 2013 v 11:08 | Posted By : Kelsi |  Candids 2013
Mám tu dvě várky candids, které chci přidat než půjdu do práce ;) První jsou s Harrym z 27.května, kdy byl viděn v New Yorku společně s Jamesem Cordenem a jeho rodinou ;) Harry vypadal skvěle, strašně se mi líbí , jak byl oblečen, jen teda, zvolila bych jiné boty! ;) Další candids s Niallem jsou báječné, jak je opálený a ta modrá košile, noo prostě miláček! <3
image hostimage hostimage hostimage host
Gallery Links:
image hostimage hostimage hostimage host
Gallery Links:

Glamour's One Direction Shoot with Rosie Huntington-Whiteley

28. června 2013 v 22:56 | Posted By : Kelsi |  Videos
Vzhledem k tomu, že jdu zítra brzy do práce, tak pěkně sedím doma :D ,ale aspoň Vám můžu přidat toto video z foceni pro magazin Glamour. One Direction tento shoot nafotili společně s krásnou modelkou Rosie Huntington-Whiteley, ach jooo, chci být na místě Rosie, přijde mi, že si to neužívá tolik, jako bych si to užívala třeba já :D :D

Vyhodnocení kontroly affiliates

28. června 2013 v 17:02 | Posted By : Kelsi |  News about blog
Zdravíme miláčkové! Trochu se rozepíšu...Ještě než byl skoro všem affiliates poslán odkaz , kde byl zveřejněn článek ohledně hiatusu na víkend a byl tam i odkaz na kontrolu , tak se Vás zapsalo pouze pět-šest! Což mě opravdu zamrzelo, je vidět, jak je někdo pozorný a kouká do menu. Zamrzelo nás, že affs, které nás požádají o spřátelní , pak nemají ani minutku na zapsaní se do kontroly. Jak víte, omluvu z kontroly affiliates získal jen blog , který měl na svém blogu zveřejněn článek s hiatusem, ostatní mažem! Některé affiliates napsalo, že na náš blog chodí třeba 3x-4x týdně, divné je to, že některé affs jsem na našem blogu neviděla třeba dva týdny, ale nebudu se zbytečně rozčilovat, příště budeme affs jen promazávat.

A teď už něco příjemnějšího! :) Jsem moc ráda, že se Vás zapsala aspoň půlka ve které jsou affiliates , které máme nejraději♥♥ Zároveň náš blog získal tři nové, úžasné affs♥ Chci Vám moc poděkovat, jsem moc ráda a vážím si toho, že jste se zapsaly!♥♥ Zvláštní poděkování patří hlavně jajavy, která se nejvíce vyjádřila k dobrovolné otázce, pokoušíme se přidávat více animací a na blogu už je pár článků ze zahraničních stránek :)

Http onee-direction.blog.cz
Http louis-tomlinson.blog.cz
Http jajavy.blog.cz
Http dailyhoran.blog.cz
Http love-directioners.blog.cz
Http him-waitforit-yn.blog.cz
Http britney-spears.er.cz
Http DaniellePeazer.Blog.cz
Http tayswift.cz
Http iheart-niallhoran.blog.cz
Http brre.blog.cz
Http czechdirectioner.blog.cz
Http ashleystar.blog.cz
Http nicool-paparapa.blog.cz
Http loves-1d.blog.cz
Http about-zayn-malik.blog.cz
Http vanessah20.blog.cz

Na blogu má hiatus:

Nové affiliates :
Http abclaire.blog.cz
Http iheart-vanessa.blog.cz
Http emma-roberts.blog.cz
Http charmed--club.blog.cz

First photo for “Glamour" magazine 2013

28. června 2013 v 10:49 | Posted By : Deni |  Photoshoots 2013
Včera jsem přidávala na blog obalku magazinu , srpnové vydání a teď máme možnost se podívat na první fotografii , kterou kluci společně s modelkou Rosie Huntington-Whiteley nafotili! Jistě se brzy dočkáme více fotek! :) Hrozně se těším na samotné fotografie kluků bez Rosie :D :D Obálku si můžete připomenout TADY.
image host

PREVIEW "Best Song Ever" ONE DIRECTION 2013.

28. června 2013 v 10:32 | Posted By : Kelsi |  Videos
Mám tu úryvek z písně 'Best song ever.' Stejný úryvek můžete slyšet i v traileru na film This Is Us ;) Já si ten kousíček pouštím pořád dokola! Písničku jsem ještě neslyšela celou a už teď ji miluji! :D


“Glamour" magazine

27. června 2013 v 21:59 | Posted By : Deni |  Scans
Na závěr dnešního dne jsem si pro Vás připravila titulku magazinu "Glamour." Jde o srpnové vydání a ta fotografie na obálce je naprosto parádní! <3
image host

Liam and Zayn outside the arena-26.6.13

27. června 2013 v 18:48 | Posted By : Kelsi |  Candids 2013
Když jsem tyto fotky viděla na Tumblr poprvé, myslela jsem , že vidim spatně :D Doufám, že co nejdřív se ukáží i fotky ostatních v kostýmu. Liam alias modrá síla :D Tyto candids vznikly 26.června v Bostonu. Kluci vypadají v těch kostýmech ještě více hubeně, hlavně Zayn, ale to tělo Liama, booože!♥♥ Klukům bych přidala pár kg a nebála bych si na ně sednou ;D Až bude více fotek, hned je vložím na blog :)
image hostimage hostimage hostimage host

Animations 1.6

27. června 2013 v 17:45 | Posted By : Deni |  Animations
Vzhledem k tomu, že byl vypustěn trailer k filmu This Is Us, který bude vysílán v kinech, rozhodla jsem se, že prošmejdím tumbrl a najdu několik animací z traileru a udělám Vám tím snad radost :) Ty animace, jsou tak bombové a první animace mě dostává k slzám! :D <33
image


Gallery Update #44

27. června 2013 v 15:28 | Posted By : Deni |  Candids 2013
Moje deprese z přijímaček jsem zahnala čokoladou,filmem a písničkama od 1D a můžu zas přidávat :D Začnu candids fotkama, kterých se opět ukázalo několik ;) Ten Niall v tílku, je prostě tak, noo, prostě tak sexy! Pak se mi nemají zdát takové sny, jaké se mi zdají, když vidím takové candids :D Liam měl úžasnou mikču! Následující dvě várky jsou z Philadephie , kluci si opět zahráli fotbal a je vidět, že do toho nejvíc dal opět Louis s Niallem ;)♥♥ Harry si také zahrál na řidiče jejich autobusu :D♥ Poslední candids jsou s Niallem a Harrym, když dorazili před hotel v Bostonu, ty fotky mě dostaly :D Harry jen v ponožkách :D Na těch fotkách mi přijde, že má Harry malé oči, chudák♥, musí být jistě nevyspalý a hodně unavený, já bych byla asi mrtvá , kdybych byla na jeho místě!:)
image hostimage hostimage hostimage host
Gallery Links:
Candids > In Maryland (25.6.13)
image hostimage hostimage hostimage host
Gallery Links:
Candids > In Philadephia (25.6.13)
image hostimage hostimage hostimage host
Gallery Links:
Candids > Boys in Philadephia (25.6.13)
image hostimage hostimage hostimage host
Gallery Links:

Zayn and Louis in a tattoo salon, Maryland-24.6.13

27. června 2013 v 14:23 | Posted By : Deni |  Candids 2013
Na TMZ.com jsem mimo informací o novém tetování Zayna a Louise našla i několik fotografií ze salónu. Fotografie můžete vidět v celém článku, nechtěla jsem dávat odkaz ;) Ještě jednou připomenu pár informací ;) Kluci se nechali tetovat v Heart Studios a společně s klukama tam byl i Liam, který se nakonec tetovat nenechal! Kluci do studia přišli se svýma vlastníma návrhama :) Více - TADY.
image hostimage hostimage hostimage host
We are fans of:
© vanessah